Lahve a sklenice 120 ml sklenice s širokým hrdlem, otvor: Twist-Off (TO 66)
Číslo výrobku : 100023560
120 ml sklenice s širokým hrdlem, otvor: Twist-Off (TO 66)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
16,30 Kč
24
15,81 Kč
3%
72
15,08 Kč
7%
120
14,59 Kč
10%
216
13,86 Kč
14%
504
11,92 Kč
26%
2.016
10,70 Kč
34%
4.619
10,46 Kč
35%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 16,30 Kč 16,30 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Naše 120 ml delikatessenovy sklo je ideální pro pesto, poklesy, omáčky a další pochoutky.
| Hmotnost | 95 , 97 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 120 ml |
| Objem - plný po okraj | 120 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 65 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 55 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Naše 120 ml delikatessenovy sklo je ideální pro pesto, poklesy, omáčky a další pochoutky.
| Hmotnost | 95 , 97 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 120 ml |
| Objem - plný po okraj | 120 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 65 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 55 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















