Lahve a sklenice 100 ml skleněná lahvička 'Vídeň', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100029720
100 ml skleněná lahvička 'Vídeň', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
54,62 Kč
20
52,91 Kč
3%
88
51,45 Kč
5%
132
50,23 Kč
8%
264
40,72 Kč
25%
660
39,74 Kč
27%
1.716
38,52 Kč
29%
3.520
32,92 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 54,62 Kč 54,62 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Elegantní láhev z čirého skla o objemu 100 ml z kolekce 'Vienna' zaujme silnou skleněnou základnou a harmonickým designem, který kombinuje funkčnost a estetiku. Je perfektní jako láhev na likéry, lihoviny a jiné alkoholické nápoje a lze ji uzavřít odpovídajícím korkem. Výrobek lze mýt v myčce, chladu, teple, mikrovlnné troubě a troubě.
| Hmotnost | 163 , 170 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 115 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 50 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 115 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Elegantní láhev z čirého skla o objemu 100 ml z kolekce 'Vienna' zaujme silnou skleněnou základnou a harmonickým designem, který kombinuje funkčnost a estetiku. Je perfektní jako láhev na likéry, lihoviny a jiné alkoholické nápoje a lze ji uzavřít odpovídajícím korkem. Výrobek lze mýt v myčce, chladu, teple, mikrovlnné troubě a troubě.
| Hmotnost | 163 , 170 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 115 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 50 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 115 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























