Lahve a sklenice 100 ml skleněná lahvička 'Veronica', polokulatá, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100017000
100 ml skleněná lahvička 'Veronica', polokulatá, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
47,84 Kč
20
46,38 Kč
3%
50
44,92 Kč
6%
100
43,95 Kč
8%
250
35,69 Kč
25%
500
34,48 Kč
27%
1.010
33,27 Kč
30%
2.020
28,65 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 47,84 Kč 47,84 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
100ml jasná skleněná láhev „Veronica“ má oválný, zužující se tvar, s jednou stranou podlahou úhlové láhve. Vhodné pro likéry, lihoviny a další pochoutky.
| Hmotnost | 150 , 164 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 110 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Půlkruhový |
| Výška | 170 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 14–17×22 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
100ml jasná skleněná láhev „Veronica“ má oválný, zužující se tvar, s jednou stranou podlahou úhlové láhve. Vhodné pro likéry, lihoviny a další pochoutky.
| Hmotnost | 150 , 164 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 110 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Půlkruhový |
| Výška | 170 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 50 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 14–17×22 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























