Lahve a sklenice 100 ml skleněná láhev „Podkova“, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100024840
100 ml skleněná láhev „Podkova“, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
112,57 Kč
50
106,72 Kč
5%
100
104,28 Kč
7%
200
91,86 Kč
18%
500
88,93 Kč
21%
1.190
86,01 Kč
23%
2.380
83,33 Kč
25%
Nebylo vybráno nic
Přejeme vám hodně štěstí s naší 100ml jasnou skleněnou láhev 'Horseshoe'! Láhev motivu je zvláště užitečná pro dárky a speciální příležitosti.
| Hmotnost | 280 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 103 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Podkova |
| Výška | 130 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 29 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Přejeme vám hodně štěstí s naší 100ml jasnou skleněnou láhev 'Horseshoe'! Láhev motivu je zvláště užitečná pro dárky a speciální příležitosti.
| Hmotnost | 280 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 100 ml |
| Objem - plný po okraj | 103 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Podkova |
| Výška | 130 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 29 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























