Lahve a sklenice 1.000 ml skleněná lahev 'Giara', hrdlo: uzávěr s pákou
Číslo výrobku : 100032500
(1)
1.000 ml skleněná lahev 'Giara', hrdlo: uzávěr s pákou
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
57,50 Kč
20
55,55 Kč
3%
50
54,09 Kč
5%
100
52,63 Kč
8%
200
41,91 Kč
27%
300
40,93 Kč
28%
600
38,98 Kč
32%
900
37,77 Kč
34%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 57,50 Kč 57,50 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
'Giara', skleněná láhev o objemu 1000 ml s otočným uzávěrem, má klasický tvar s kulatým dnem a plochými rameny. Může být vybaven otočnou horní částí a je vhodný pro podávání a plnění různých nápojů: od vody po víno, mléko a džusy. Skleněnou láhev lze mýt v myčce, je odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 600 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 1000 ml |
| Objem - plný po okraj | 1025 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 85,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 305 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
26. února 2026 15:35
Alles top
Die Flasche bestellt und alle hier begeistert
'Giara', skleněná láhev o objemu 1000 ml s otočným uzávěrem, má klasický tvar s kulatým dnem a plochými rameny. Může být vybaven otočnou horní částí a je vhodný pro podávání a plnění různých nápojů: od vody po víno, mléko a džusy. Skleněnou láhev lze mýt v myčce, je odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 600 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 1000 ml |
| Objem - plný po okraj | 1025 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 85,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 305 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
26. února 2026 15:35
Alles top
Die Flasche bestellt und alle hier begeistert
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























