Lahve a sklenice 1.000 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Číslo výrobku : 100023650
1.000 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
35,84 Kč
10
35,11 Kč
2%
20
33,65 Kč
6%
50
33,16 Kč
7%
100
27,06 Kč
24%
200
26,09 Kč
27%
360
25,11 Kč
29%
720
21,70 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 35,84 Kč 35,84 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Těsnicí pásky 1000ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní indikátor, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 64 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 1000 ml |
| Objem - plný po okraj | 1090 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 108,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 124 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 108,5 mm |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těsnicí pásky 1000ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní indikátor, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 64 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 1000 ml |
| Objem - plný po okraj | 1090 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 108,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 124 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 108,5 mm |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















