Estal 700 ml skleněná láhev 'Teo Light', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100039750
700 ml skleněná láhev 'Teo Light', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
70,92 Kč
20
68,73 Kč
3%
50
67,02 Kč
5%
100
65,32 Kč
7%
250
53,13 Kč
25%
300
51,67 Kč
27%
450
49,96 Kč
29%
600
42,65 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 70,92 Kč 70,92 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Skleněná láhev 'Teo Light' o objemu 700 ml je štíhlá a elegantní. Korkový uzávěr a udržitelný skleněný materiál z ní činí ideální volbu pro stylovou a ekologickou prezentaci nápojů.
| Hmotnost | 528 , 845 g |
|---|---|
| Materiál | Flint Wild Glass |
| Objem | 700 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 221 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Zelená |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Skleněná láhev 'Teo Light' o objemu 700 ml je štíhlá a elegantní. Korkový uzávěr a udržitelný skleněný materiál z ní činí ideální volbu pro stylovou a ekologickou prezentaci nápojů.
| Hmotnost | 528 , 845 g |
|---|---|
| Materiál | Flint Wild Glass |
| Objem | 700 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 221 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Zelená |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.






