Lahve a sklenice 300 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Číslo výrobku : 100023670
300 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
33,03 Kč
20
31,82 Kč
3%
50
31,09 Kč
5%
100
30,36 Kč
8%
250
24,77 Kč
25%
700
23,80 Kč
27%
1.344
23,32 Kč
29%
2.688
19,67 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Těsnicí pásky 300ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní indikátor, který zajišťuje zákazníka, že se k němu nedostane nezdařeným způsobem.
| Hmotnost | 45 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 300 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 88 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 68 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těsnicí pásky 300ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní indikátor, který zajišťuje zákazníka, že se k němu nedostane nezdařeným způsobem.
| Hmotnost | 45 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 300 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 88 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 68 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















