Lahve a sklenice 106 ml čtvercová sklenice 'Milán', hrdlo: Twist-Off (TO 48)
Číslo výrobku : 100025230
106 ml čtvercová sklenice 'Milán', hrdlo: Twist-Off (TO 48)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
24,79 Kč
28
24,06 Kč
2%
56
23,33 Kč
5%
112
22,60 Kč
8%
224
17,98 Kč
27%
504
17,25 Kč
30%
1.008
16,53 Kč
33%
2.890
16,04 Kč
35%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 24,79 Kč 24,79 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
106ml obdélníkového návrhářského skla 'Milán'. Vysoce kvalitní sklenice italské produkce pro obsah s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 115 , 120 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 106 ml |
| Objem - plný po okraj | 106 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 61,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 56,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 48 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
106ml obdélníkového návrhářského skla 'Milán'. Vysoce kvalitní sklenice italské produkce pro obsah s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 115 , 120 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 106 ml |
| Objem - plný po okraj | 106 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 61,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 56,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 48 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























