Bormioli Rocco 1.000 ml skleněná láhev 'Giara', modrá, hrdlo: uzávěr s pákou

| Hmotnost | 603 , 620 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 1000 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 310 , 323 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Přihlásit
| Hmotnost | 603 , 620 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 1000 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 310 , 323 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Modrá |
| Výrobce | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Přihlásit

Giara
Série „Giara“ zaujme svým jednoduchým, kulatým designem a spojuje klasickou estetiku s praktickou funkčností. Vyrobena renomovaným italským výrobcem skla Bormioli Rocco, představuje nejvyšší kvalitu a pečlivé zpracování. K dispozici je ve skleněných barvách čiré a modré a ve velikostech od 500 do 1000 ml, což nabízí stylové a všestranné balení.
Díky vysoké kvalitě zpracování je série „Giara“ ideální pro plnění džusů, vína a dalších vzácných náplní. Spolehlivě uchovává aroma a díky uzávěru s pákou umožňuje snadné použití. Ať už pro každodenní použití, v luxusní gastronomii nebo jako dekorativní láhev na domácí speciality – „Giara“ spojuje funkčnost s nadčasovou elegancí a je perfektní volbou pro náročné gurmány.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























