Lékovky

U nás si můžete koupit levné lékovky s víčky s kapátkem, rozprašovači rozprašovače nebo uzávěry, které jsou zjevné pro nedovolenou manipulaci v lékárenské kvalitě. , jako je 5ml modrá lékovka s uzávěrem evidentním neoprávněné manipulace nebo 10ml hnědá lékovka s rozprašovačem.

Kupte si lékovky na lahve-a-sklenice!

Na lahve-a-sklenice najdete mnoho různých lékovek pro soukromé použití a potřeby lékáren.

Vyberte si mezi lékovkami ze skla nebo PET v různých barvách! h2>

Lékovka hnědá

Například hnědé lékovky ze skla mají dobrou ochranu před světlem. To znamená, že obsah je lépe chráněn před vnějšími vlivy. Lahve vyrobené z hnědého PET jsou také lehké a vyznačují se především svou robustností.

Lékovka modrá

Modré lahve vypadají jedinečně a jsou obzvláště poutavé. Proto je lze v lékárničce najít zvlášť rychle. Kromě toho lze v nich chránit a skladovat zejména léky citlivé na světlo.

Lékovka čirá

U nás najdete čiré lahve ze skla a PET. Vzhledem k tomu, že obsah lahve je dobře viditelný, může dokonale předvádět barevné kapaliny, jako jsou parfémy, éterické oleje a esence. Pokud se na této webové stránce posunete o kousek dále, najdete pokyny pro kutily pro vonný citronový olej. Stojí za to to vyzkoušet!

Na lahve-a-sklenice najdete lékovky různých objemů a tvarů!

Naše lahve jsou k dispozici od velmi malého objemu 5 ml. Malé objemy jsou zvláště vhodné pro skladování lékařských tekutin a krémů. Můžete si také objednat další miniaturní lahvičky o objemu 10 ml, 15 ml, 20 ml, 25 ml, 30 ml a 50 ml. Hledáte větší lékovky? Žádný problém, co třeba 75 ml, 100 ml, 125 ml, 150 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml nebo dokonce 1000 ml.
U tekutých produktů doporučujeme lékovky kulatého tvaru. Pokud chcete skladovat lékařské výrobky, jako jsou tablety, je nejlepší použít naše sklenice se širokým hrdlem. Láhev lze snadno naplnit a vyprázdnit širokým otvorem hrdla láhve.

Ukážeme vám správné víčko / nástavec pro lékovky!

Skleněné lahve a PET lahve s nástřikem

Stříkací nástavec lze na láhev snadno otočit. Obsah lahve je čerpán přes nástavec a atomizován. To umožňuje jednoduché dávkování.

Šroubovací uzávěr lahví

Šroubovací uzávěr je klasikou mezi uzávěry. Umožňuje snadné otevírání a zavírání lahve. Vyzkoušejte náš obzvláště robustní hliníkový zámek.

Uzávěr pro lahvičky s léčivým přípravkem, který je zjevný proti manipulaci

Ochranný uzávěr je důležitým kvalitativním a bezpečnostním prvkem. Odtrhávací kroužek na uzávěru označuje, zda byl produkt otevřen. Tento typ uzávěru lze proto často nalézt v mnoha výrobcích z lékárenských potřeb. Náš uzávěr je standardizován podle DIN18.

Aplikátor na lahve

Aplikátor je zvláště užitečný pro lékovky. Díky svému dlouhému a úzkému tvaru umožňuje aplikátor přesné dávkování a aplikaci obsahu lahvičky. Můžete například snadno nanášet krémy na pokožku.

Víčko s pipetou

Láhev s pipetou nejen vypadá velmi atraktivně, ale také umožňuje přesné dávkování. Díky snadné manipulaci s pipetou můžete měřit kapaliny přesně do kapky.

Nápady na recepty

Malé lékovky jsou perfektně navrženy pro skladování a dávkování olejů. Proto vám chceme s naším nápadem na recept ukázat, jak si sami můžete vyrobit citronový olej sami.
Citronový olej lze poté použít s vonnou lampou a dodá každé místnosti novou notu.

Složení:

  • ✔ 1 skleněná láhev
  • ✔ 100 ml olivového oleje
  • ✔ 1 citron

Příprava:

* Ceny vč. DPH a náklady na dopravu
© 2022 Flaschenland GmbH